Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2023-2024 m. m. /  4c kelionė į Kėdainius

 4c kelionė į Kėdainius

Senamiestis nedidelis, bet labai jaukus. Tad jei neturėsite planų kokiam savaitgaliui, būtinai išbandykite kelionę traukiniu, gidais samdykite vaikus.

Radvilų miesto istorija – ypatingai svarbi visai Lietuvai. Gal mums ji buvo kiek ir per sudėtinga (negirdėtos pavardės, istoriniai laikotarpiai ir datos), bet esu įsitikinusi, kad šios žinios jiems bus reikšmingos ateityje per istorijos pamokas. Ir labai smagu, kad tai, ką darome mes per savo pamokas, irgi nenueina veltui. Kai gidė nuvedė prie tilto jungiančio Žemaitiją su Aukštaitija, tai vaikai pasakė, kad tai pavaizduotas Žemaitijos herbas. Ir žinoma, buvo pagirti už tas žinias! Be to, žino, kiek Lietuvoje likusių Rotušių ir t.t.

Šiandien aptarėme, tai kai kurie norėtų dar kartą aplankyti mauzoliejų, kiti – mielai sudalyvautų Amatų centro edukacijose, treti – tiesiog pasivaikščioti po miestą ir pan.

Ledų skonis – įdomus. Vieni suvalgė visą porciją, kiti – tik paragavo. Na degustuoti, ieškoti ir atrasti kitokius skonius taip pat reikia mokytis.

Išbandėme visas pakeliui į geležinkelio stotį esančias žaidimų aikšteles. Pridūkom 100 proc.!!!

Skaitykite taip pat

Sudalyvauta „Žaliųjų idėjų festivalyje 2024“

Birželio 5 d. Prezidentūros vidiniame kiemelyje šurmuliavo „Žaliųjų idėjų festivalis 2024“. Jis skirtas mokyklų bendruomenėms …