Respublikinis skaitymo čempionatas

http://www.mesvaikystei.lt/?pg=114

To dar nebuvo: respublikinis skaitymo čempionatas

Tikslas – ne tik paskatinti vaikus skaityti, bet,  įtraukiant tėvus, mokytojus, kitus darbuotojus, parodyti, kad knyga ir suaugusiems teikia didelį džiaugsmą.

Ką reikia žinoti ?

  1. Čempionate dalyvauja 30 šalies pradinių ( tarp jų Vilniaus Vytės Nemunėlio)  mokyklų.
  2. Dalyviai – mokiniai, tėveliai, mokytojai, administracija, kiti įstaigos darbuotojai.
  3.  Lenktyniausime, kas daugiau perskaitys knygų  gegužės – rugpjūčio mėnesiais, o rezultatai bus skelbiami rugsėjo pradžioje.
  4. Daugiausiai puslapių perskaičiusi bendruomenė bus paskelbta nugalėtoja ir apdovanota. Taip pat prizus pelnys atskiros klasės bei asmenys.
  5. Kaip  fiksuoti perskaitytas knygas, informuosime po 2021 m. gegužės 7 dienos.
  6. Šiandien svarbu pasiryžti  visą vasarą mėgautis skaitymu…
  7. Skaitantis žmogus yra sveikesnis, laimingesnis,  įgyja daugiau patirties, išgyvenimų, vadinasi, daug geriau gyvena…

Čempionato koordinatorė mokykloje

Bibliotekininkė Violeta

Skaitymo čempionato startas

Tris mėnesius truksiančio skaitymo maratono organizatoriai – Vaiko psichologijos centras – teigia, kad tai pats tiesiausias kelias į išsilavinimą, kuris  padeda įveikti sunkumus ir daugiau pasiekti gyvenime. O kur dar didžiulis skaitymo malonumas… Visą smulkesnę informaciją apie čempionatą turi klasių mokytojai arba galite rasti savarankiškai psl. www.MesVaikystei.lt  Ten yra ir perskaitytų knygų registracijos nuoroda, taip pat nemažai straipsnių apie gyvenimą su vaikais. Jei kiltų klausimų, rašykite el. p.  info@MesVaikystei.lt  Džiugu, kad į skaitymo maratoną jungiasi vis daugiau Vytės Nemunėlio mokyklos  narių. Parodykime, kad  mūsų mokinių akademiniai rodikliai yra puikūs dar ir todėl, kad esame skaitanti bendruomenė.

Bibliotekininkė Violeta

 

Pagaliau  Vytės Nemunėlio  mokyklos biblioteka sulaukė savo skaitytojų. Vaikai , pasiilgę taip pamėgtos mokykloje vietos,  atskubėjo pasižiūrėti, kas  pasikeitė bibliotekoje, kokių naujų knygų  atsirado, kokie  projektai  bus siūlomi šiems mokslo metams.  Pirmokai buvo supažindinti su bibliotekos ir skaityklos  tvarka, pristatytos knygelės skaitantiems ar  besiruošiantiems  išmokti skaityti. Antrokai  ne tik papildė rekomenduojamų knygų sąrašą, aptarė nurodytas knygeles, žiūrėjo lėlių teatro spektaklio “Kiškių sukilimas” ištraukas, bet kai kurių  klasių mokiniai   patys pristatė vasarą skaitytas knygeles bendraamžiams, mokytojai ir bibliotekininkei. Trečiokai, ketvirtokai  vartė ir susipažino su  naujai įsigytomis Žinių, Gamtos  enciklopedijomis, 1000 įžymybių žinynais, 1000 įdomiausių vaikų klausimų bei atsakymų  knygomis bei daugeliu kitų, per vasarą papildžiusių bibliotekos fondą.  Mokiniams bei mokytojoms buvo pasiūlyta naujų  strategijų ir užduočių, kurios perskaičius knygą  ugdytų mokymosi mokytis kompetenciją  bei savarankišką mąstymą.  

 

” Skaityti – reiškia geriau gyventi”.

Bibliotekos darbo laikas

Savaitės diena Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Laikas 7.00 –15.00 7.00 –15.00 7.00 –15.00 7.00 –15.00

Bibliotekos darbo planas

Bibliotekos informacija 1- 2 klasėms

Bibliotekos informacija 3- 4 klasėms

Rekomenduojamų knygų sąrašas 1-2 klasei

Rekomenduojamų knygų sąrašas 3 klasei 1 dalis

Rekomenduojamų knygų sąrašas 3 klasei 2 dalis

Rekomenduojamų knygų sąrašas 4 klasei

 

BIBLIOTEKOS NAUJIENOS

Kultūringo elgesio ir atjautos pamokos mokyklos bibliotekoje

Mo muziejaus dovanos mokyklos bibliotekai

Mokytoju knygu paroda