Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2025-2026 m. m. / Antrokai atrado laiškų rašymo džiaugsmą

Antrokai atrado laiškų rašymo džiaugsmą

Lietuvių kalbos pamokos metu 2d klasės mokiniai jaukiai prisiminė popierinių laiškų rašymo tradiciją. Antrokai mokėsi laiško struktūros: kūrė kreipinius, teiravosi artimųjų sveikatos ir pasakojo apie savo kasdienybę.

Parašę laiškus močiutėms, seneliams ir draugams, vaikai mokėsi taisyklingai užrašyti gavėjo adresą, klijavo pašto ženklus bei sužinojo, kokį kelią laiškas nukeliauja, kol pasiekia adresatą.

Vėliau, mėgaudamiesi puikiu oru, mokiniai nukeliavo į paštą ir patys išsiuntė savo laiškus. Grįždami į mokyklą vaikai dar užsuko pasigrožėti Aušros vartų kiemeliu.

Dabar visi su nekantrumu laukiame, kada šios šiltos žinutės pasieks brangiausius žmones.

Mokytoja Eglė

Skaitykite taip pat

„Mainiuko stotelėje“ – antram gyvenimui prikeltos mokyklinės uniformos

Mūsų mokykloje garsiai skambantis projekto šūkis „Laikas veikti: dabar!“ vėl tapo realiais ir labai gražiais …