Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2023-2024 m. m. / Badmintono treniruotės mokykloje

Badmintono treniruotės mokykloje

Vasario mėnesį Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos sporto salėje skrieja mokinių smūgiuojamas plunksninukas – kamuoliukas. Sportinio badmintono treniruotes veda Sostinės badmintono klubas LION treneris Sergej.

Treneris mokiniams papasakoja apie vieno iš seniausių žaidimų – badmintono istoriją. Manoma, kad šio žaidimo pradžia yra senovės Graikijoje ir Azijos valstybėse. Badmintoną žaidžia 2 arba 4 žaidėjai rakete, o žaidimo tikslas – permušti kamuoliuką per tinklą į varžovo aikštelės pusę taip, kad varžovas negalėtų atmušti atgal, ir neleisti jam nukristi savo aikštelės pusėje.

Mokiniai gali palyginti profesionalių ir mėgėjų sportininkų žaidimo priemones bei patys sudalyvauti trenerio organizuojamose mini varžybose.

Kodėl verta rintis badminton? Treneris Sergej atsakė, kad badmintonas – tai naudinga, visiems prieinama, įdomi ir patraukli sporto šaka. Ji visokeriopai lavina kūną. O Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje daug gabių vaikų, kurie, tikėtina, ateityje gali tapti Lietuvos, o gal net ir pasaulio čempionais.

Skaitykite taip pat

Dėmesio! Gerb. Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokinių tėveliai. 2024 m. birželio 20 d. aktų salėje nuo 13:00 iki 18:00 bus matuojamos uniformos.