Nors Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos biblioteka  duris atvėrė 2018 metais, oficiali jos atidarymo šventė įvyko šių metų gegužės 7 –  Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos paminėjimo dieną. Į ją buvo pakviesti visi, prisidėję prie bibliotekos įrengimo:  rėmėjas, interjero dizainerė, savivaldybės atstovė, mokyklos administracija. Tačiau patys didžiausi svečiai – be abejo, mokiniai ir iš knygų pabirę personažai: Mikė Pūkuotukas su draugais, Pepė Ilgakojinė, Coliukė, Pelenė, voro vestuvių dalyviai ir kiti. 

Šventę nuotaikingai vedė knygų karalius Dominykas ir knygų karalienė Greta. Jie užtikrino, kad bet kuriame Žemės kampelyje vaikams knygose rūpi tie patys dalykai: būti suprastam ir reikalingam, turėti gražią šeimą, kad mokytojai ir draugai būtų supratingi, kad nepatirtų patyčių. O 2a klasė net sukūrė dainą apie mokyklos biblioteką. 

Šventės pabaigoje buvo paskelbti  ir apdovanoti aktyviausi Vytės Nemunėlio bibliotekos skaitytojai. Renginyje nuaidėjusi nuostabi daina Just. Marcinkevičiaus žodžiais priminė, kad „knygelė mums – kaip  neregiui lazda“…

Skaitykite taip pat

Edukacija „Iš kur aš atsiradau arba pakalbėkim apie savo kūną“

Gegužės 16 d., ketvirtadienį, 2 c klasės mokiniai keliavo į kliniką „Gandro lizdas“. Čia antrokų …