Štai ir baigėsi dailyraščio konkursas ,,Rašom 2019 “, skirtas Vilniaus miesto gimimo dienai paminėti. Džiugu, kad jau kelintus metus vykstantis konkursas gausėja rašančių dalyvių skaičiumi. 

Šiais metais konkurse dalyvavo 301 dalyvis. Dailyraštį rašė mokyklos mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai, seneliai, močiutės bei probobutė. Sulaukėme 250 mokinių bei 51 tėvelių ir mamų darbų: rašė 36 mamos, 5 tėčiai, 1 senelis, 3 močiutės ir 1 probobutė. Smagu pažymėti, kad buvo ir tokių tėvelių bei senelių, kurie konkurse dalyvavo jau ne pirmą kartą.

Komisijai teko tikrai nelengva užduotis. Iš gausos darbų reikėjo išrinkti po du gražiausiai rašančius kiekvienos klasės mokinių darbus. Buvo išrinkti aštuoni mokinių darbai – nugalėtojai: 1a ir 1b klasių mokinių Victorijos ir Paulinos, 2b ir 2c klasių mokinių Emilijos ir Ignoto, 3a ir 3c kl. mokinių Dovo ir Gretos bei 4a ir 4c klasių mokinių Barboros ir Vilijos. 

Suaugusių grupėje nugalėtojomis tapo mokytoja Laura, 3a kl. mok. Augustino mama Džastina ir 1b kl. mok. Smiltės mama Roberta. 

Už originaliausiai parašytą darbą norime padėkoti Olivijos iš 4b klasės mamai Lijanai.

Dėkojame seneliui Rimgaudui Markeliui (Gretos 3c ir Simono 1a kl. mok. senelis) už dailiai parašytą darbą.

Nuoširdžiai norime padėkoti poniai Vandai Klečkauskienei (Dominykos 1a ir Kotrynos 4a kl. mok. probobutei) – vyriausiai mūsų konkurso dalyvei, kuri ir 2018 metais dalyvavo konkurse.

Savo ir visos komisijos vardu dėkojame visiems rašiusiems. Tikime, kad tai bus pati didžiausia mūsų visų dovana Vilniaus miestui gimimo dienos bei Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 101 metinių proga.                                             

Dailyraščio konkurso organizatorės –  mokytojos Jurgita ir Dalia 

 

Skaitykite taip pat

Edukacija „Iš kur aš atsiradau arba pakalbėkim apie savo kūną“

Gegužės 16 d., ketvirtadienį, 2 c klasės mokiniai keliavo į kliniką „Gandro lizdas“. Čia antrokų …