Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2023-2024 m. m. / Dailyraščio konkursas „Rašom 2024“

Dailyraščio konkursas „Rašom 2024“

Raštas – vienas svarbiausių žmonijos atradimų. Būtent dėl to mus pasiekė kitų tautų praeities istorija. Gramatika moko rašyti taisyklingai, o dailyraštis – gražiai.  Nors dailyraštį galime vadinti istoriniu paveldu, bet jis  ne mažiau reikalingas  ir šiandien, nes formuoja įvairius vaiko gebėjimus. Juk labai svarbus vienodas raidžių aukštis, žinojimas, kada raidę rašyti atkėlus ranką,  kada – ne, kaip ji turi pasvirti arba kaip jungti raides, žodžius, sugebėjimas „neišlįsti“ iš už linijos, nebraukyti…
Jau dešimtus metus Vytės Nemunėlio  pradinėje mokykloje Dailyraščio konkursą nepailstamai organizuoja mokytoja metodininkė Jurgita Taustikienė. Svarbu priminti tradiciją, kad konkurse dalyvauja ne tik visi mokiniai, bet ir norintys mokytojai, tėveliai, seneliai, broliai ar seserys. Vertindama darbus, komisija privalėjo atsižvelgti į anksčiau išvardintus dailyraščio reikalavimus. Taigi rezultatai tokie:
Konkurse iš viso  dalyvavo 557 asmenys: 313 mokiniai, 244 suaugusieji (mokytojai, mamos, tėčiai, seneliai, močiutės, sesės, broliai, auklė). Rezultatai atsispindi apdovanojimuose:
32 mokiniai dailyraščio konkurse „Rašom 2024“ tapo nugalėtojais tarp bendraamžių ( įteikti padėkos raštai ir dovanėlės).
8 suaugusieji apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.
Dar 13 suaugusiųjų grupėje įteikti  padėkos raštai.
Nors tikru dailyraščiu pavadinti negalima, bet  nepaprastai originalūs buvo 4 rašiusiųjų darbai. Susižavėjusi komisija pasiūlė autorius prisiminimui apdovanoti padėkos raštais.
Kadangi konkurso rezultatų aptarimas vyko prieš pat šventes, tai ir dovanėles įteikti buvo patikėta Velykų zuikiui.

Skaitykite taip pat

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos trečiokai sudalyvavo edukaciniame cikle „Instrumentų Karalius kviečia!“

Kiekvienais metais nacionalinė vargonininkų asociacija  J. S. Bacho gimimo metinių proga organizuoja edukacinį ciklą vaikams, …