Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2025-2026 m. m. / Edukacija „Vėjo elektrinių konstravimas“

Edukacija „Vėjo elektrinių konstravimas“

Sausio 20 d., antradienį, 4c klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Vėjo elektrinių konstravimas“. Užsiėmimo metu mokiniai svarstė, kiek laiko žmonės galėtų ištverti be elektros energijos, aiškinosi, kaip ji gaminama ir kaip veikia vėjo elektrinė. Praktinėje veiklos dalyje mokiniai konstravo vėjo jėgainių modelius, stebėjo jų veikimą ir išbandė, kaip vėjas gali virsti elektros energija. Taip pat dalyvavo viktorinoje, kurioje gilino žinias apie tvarumą, atliekų rūšiavimą bei elektros atsiradimo istoriją. Edukacijos metu mokiniai lavino inžinerines, pažinimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, mokėsi kūrybiškai spręsti problemas bei suprato atsinaujinančios energijos svarbą kasdieniame gyvenime.

Skaitykite taip pat

„Mainiuko stotelėje“ – antram gyvenimui prikeltos mokyklinės uniformos

Mūsų mokykloje garsiai skambantis projekto šūkis „Laikas veikti: dabar!“ vėl tapo realiais ir labai gražiais …