Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2014 - 2015 m. / Edukacinė programa „Sapnų peizažas”

Edukacinė programa „Sapnų peizažas”

Rasa 2Spalio mėn. mokiniai lankėsi Vilniaus paveikslų galerijoje. Jie apžiūrėjo parodą „PARYŽIAUS MOKYKLOS DAILININKAI IŠ BALTARUSIJOS”. Gidė supažindino vaikus su XX amžiaus pradžios išeivių iš Baltarusijos menininkų tapytais peizažais, kurie pasižymi netikėtais spalvų deriniais, muzikalia formų ritmika. Savo ekspresija ir betarpiškumu jie artimi vaikų piešiniams.
Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Sapnų peizažas”. Vaikai paklajojo pdailininkų nutapytas spalvingas apylinkes ir sukūrė savo peizažo viziją pastele.

Spalio mėn. mokiniai lankėsi Vilniaus paveikslų galerijoje. Jie apžiūrėjo parodą „PARYŽIAUS MOKYKLOS DAILININKAI IŠ BALTARUSIJOS”. Gidė supažindino vaikus su XX amžiaus pradžios išeivių iš Baltarusijos menininkų tapytais peizažais, kurie pasižymi netikėtais spalvų deriniais, muzikalia formų ritmika. Savo ekspresija ir betarpiškumu jie artimi vaikų piešiniams.
Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Sapnų peizažas”. Vaikai paklajojo po dailininkų nutapytas spalvingas apylinkes ir sukūrė savo peizažo viziją pastele.

 • Rasa 1

  Rasa 1

 • Rasa 2

  Rasa 2

 • Rasa 3

  Rasa 3

 • Rasa 4

  Rasa 4

 • rasa 5

  rasa 5

Skaitykite taip pat

Koncertas, skirtas lietuvių gimnazijos šimtmečiui paminėti

2015 m. gegužės mėn. mokyklos bendruomenė sukvietė visus į S.Nėries gimnazijos aktų salę, kurioje buvo …