Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2023-2024 m. m. / Edukacinis užsiėmimas „Muzika visiems“

Edukacinis užsiėmimas „Muzika visiems“

Lapkričio mėnesį Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje vyko edukacinis užsiėmimas „Muzika visiems“. Tai, anot muzikanto, kompozitoriaus ir pedagogo Remio Rančio, „45 minutės originalių muzikos žaidimų, sukurtų naudojant muzikos instrumentus, body percussion (kūno perkusija) bei circle singing (dainavimas ratu) metodus“.

Mokiniai užsiėmimuose suprato, kad jų kūnas yra nuostabus muzikos instrumentas. Tad visą pamoką renginių salėje buvo plojama, trepsima ir spragsima pirštais. O visa tai čia pat sujungus į organizuotą ritmą buvo sukurti įdomiausi muzikos kūriniai.

Muzikantas, kompozitorius ir pedagogas Remi Rančys mokiniams papasakojo apie braziliškąjį būgnelį pandeiro, grojo Vakarų Afrikos muzikos instrumentu asalato ir lietuvių liaudies lumzdeliu bei nustebino šamaniškojo būgno garsais.

Edukacinis užsiėmimas „Muzika visiems“ tikrai sužavėjo kiekvieną jame dalyvavusįjį, o įspūdžius mokiniai aptarinėjo dar kelias dienas.

Skaitykite taip pat

Dėmesio! Gerb. Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokinių tėveliai. 2024 m. birželio 20 d. aktų salėje nuo 13:00 iki 18:00 bus matuojamos uniformos.