Įžiebta Kalėdų eglė

Palydėdami 2025- uosius –   genijaus M.K. Čiurlionio metus –  nusprendėme kalėdinės eglutės įžiebimo šventę  gruodžio 3 dieną susieti su dailininko ir kompozitoriaus kūryba. „ Pasaulis – tai knyga, kurią mes rašome ne sau, o dalinamės su kitais“,- skaitome  M. K. Čiurlionio  literatūriniuose apmąstymuose.  Dalinimosi motyvas buvo labai svarbus  minėto  renginio metu. Prieš įžiebdami Kalėdų eglę, mokiniai ir jų tėveliai džiugino vieni kitus dainomis, šokiu, menišku gimnastikos numeriu,  sveikino mokytojus, draugus,  kitus darbuotojus. O  nykštukai perdavė Snieguolės raginimą – nuo pirmadienio, gruodžio 8 dienos, dovanoti knygų mokyklos bibliotekai. Kasmet ši akcija gerokai praturtina knygų fondą. Šiemet šventėje dalyvavo  gausus būrys tėvelių, atėjusių ne stebėti šventės, bet dalintis jaukia nuotaika, mielomis šypsenomis ir nesuvaidintu jauduliu… Tai 1a,  1b, 2a, 2c, 4b klasių mokinių mamos ir tėčiai. Dėkojame jiems…Vaikai  labai didžiavosi savo tėvelių pasirodymais ir negailėjo plojimų…

Skaitykite taip pat

„Mainiuko stotelėje“ – antram gyvenimui prikeltos mokyklinės uniformos

Mūsų mokykloje garsiai skambantis projekto šūkis „Laikas veikti: dabar!“ vėl tapo realiais ir labai gražiais …