Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2025-2026 m. m. / Kelionė aplink pasaulį per vieną dieną!

Kelionė aplink pasaulį per vieną dieną!

Gegužės 7 d., ketvirtadienį, 4 c klasės mokiniai traukiniu vyko į Tado Ivanausko zoologijos muziejų Kaune. Vos pravėrus muziejaus duris prasidėjo tikra ekspedicija po pasaulio žemynus. Mokiniai keliavo nuo ledinės Antarktidos, kur „sutiko“ smalsius pingvinus, iki karštosios Afrikos, kur jų laukė didingi liūtai ir kiti laukinės gamtos gyventojai. Edukacijoje „Pasaulio gyvūnai“ ketvirtokai klausėsi įdomių faktų apie įvairius pasaulio gyvūnus, stebėjo eksponatus ir susipažino su skirtingų žemynų gyvūnija. Smalsumo bei atradimų tikrai netrūko! Kelionė dovanojo ne tik pažintį su gyvūnų pasauliu, bet ir ypatingų akimirkų. Laukdami traukinio Kauno geležinkelio stotyje, net šeši mokiniai drąsiai prisėdo prie pianino ir surengė jaukų koncertą stoties keleiviams. Smagu buvo matyti nustebusias šypsenas ir girdėti aplodismentus. Muzika sujungė visus! Ši išvyka ne tik praturtino gamtamokslines žinias, bet ir dovanojo daug gerų emocijų, įspūdžių bei nepamirštamų akimirkų kartu.

Mokytoja Daiva N.

Skaitykite taip pat

„Mainiuko stotelėje“ – antram gyvenimui prikeltos mokyklinės uniformos

Mūsų mokykloje garsiai skambantis projekto šūkis „Laikas veikti: dabar!“ vėl tapo realiais ir labai gražiais …