Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2023-2024 m. m. / „Knygų Kalėdų 2023“ rezultatai

„Knygų Kalėdų 2023“ rezultatai

Kaip ir kasmet,  Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos auklėtiniai dovanoja mokyklos bibliotekai knygų, kurias jau  perskaitė ar net nuperka naujų. Kai visame pasaulyje technologijos stumia knygą į šalį, svarbu grąžinti skaitymo džiaugsmą ne tik į klasę, bet ir į namus. Knyga turi būti ne prievarta, o malonumas… Todėl bet koks dėmesys jai yra svarbus. Nors nutarta nelenktyniauti, kas daugiau knygų atneš į biblioteką, visgi norisi pasidžiaugti tomis klasėmis, kurios dovanojo gausiausiai. Taigi rezultatai buvo tokie: iš viso akcijos metu padovanotos net 178 lietuvių ir užsienio autorių vertingos knygos.

I -oji vieta – 2 c klasė, mokytoja Daiva Navickienė.
II – oji vieta – 1b klasė, mokytoja Daiva Gimbickienė.
III – oji vieta – 1a klasė, mokytoja Jurgita Taustikienė.

Beje, viena 1b klasės šeima nuo rugsėjo pirmosios be jokių akcijų jau padovanojo  bibliotekai 58 knygas. Šeimoje auga trys mokyklinio amžiaus vaikai. Paklausus, ar negaila atiduoti tokių gerų vaikiškų ir paaugliškų knygų, buvo paaiškinta, kad toks šeimos sprendimas – dalintis, o rūpimų knygų visada ras bibliotekose.

Savo skaitytojų vardu labai dėkoju visiems, praturtinusiems bibliotekos fondą, ir tikiuosi, kad Jūsų atnešta knyga nudžiugins ne vieną vaiką.

Bibliotekininkė Violeta

Skaitykite taip pat

Dėmesio! Gerb. Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokinių tėveliai. 2024 m. birželio 20 d. aktų salėje nuo 13:00 iki 18:00 bus matuojamos uniformos.