Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2022 – 2023 m. m. / Mokyklos muzikantai – Respublikiniame  jaunųjų atlikėjų festivalyje

Mokyklos muzikantai – Respublikiniame  jaunųjų atlikėjų festivalyje

Antrąjį Advento sekmadienį, gruodžio 11 dieną, Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje vyko Respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis „Fortissimo“. Jame sėkmingai dalyvavo Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos antrokė Marija Paulauskaitė ir ketvirtokas Benas Sivickis. Pianistus paruošė mokytoja Nijolė Marcinkevičiūtė.

Skaitykite taip pat

Edukacija „Žaliasis slėnis“ Vilniaus žydų viešojoje bibliotekoje

 Kovo mėnesį 1b ir 1d klasių mokiniai vyko į Vilniaus žydų viešąją biblioteką, kur dalyvavo …