Pradžia / Naujienų archyvas

Naujienų archyvas

Šokių šventė „Trepsiukas”

Taip sutvertas pasaulis – akmuo guli ,medis auga, žmogus juda, eina, bėga. Manoma, kad harmoningiausias judėjimas, lavinantis visą kūną, yra šokis. Šokis – kūno kalba. Šokių šventėje „Trepsiukas” šia kalba kalbėjo mūsų mokyklos mokiniai. Kiekviena klasė paruošė ir sušoko po šokį.

Lietuvių kalbos savaitė

„Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą…”(M. Daukša).
Balandžio mėnesį mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitė. Mokytojos mokiniams skaitė žymių žmonių mintis apie kalbą, skatino diskutuoti apie kalbos reikšmę tautai. Kiekvienoje klasėje buvo paruošta lietuvių autorių knygų vaikams parodėlė. Mokiniai ne tik skaitė ir aptarė knygas, bet ir patys stengėsi taisyklingai kalbėti, nevartoti svetimybių ir barbarizmų. Mokykloje svečiavosi poetė Ramutė Skučaitė. Ji skaitė naujausius savo eilėraščius, atsakė į mokinių užduotus klausimus. Savaitę vainikavo pačių mokinių sukurta knyga „Kalba gimtoji lūposna įdėta”. Joje savo ir tėvelių mintis apie gimtąją kalbą surašė patys mokiniai.

Kaziuko mugė

Kaip ir kiekvieną pavasarį į mūsų mokyklą sugrįžo šurmuliuojanti Kaziuko mugė.Šiais metais ji vyko kovo 4d. Kaziuko mugė – šventė mažam ir dideliam!

Festivalis

Nemunėlis per Lietuvą vingiuoja.
Giliai įrėžta jo vaga.
„Nemunėlio ” jaunučiai dainuoja –
Tėvynei skirta jų daina.
Taip pristatė Filaretų pradinės mokyklos vedantieji mūsų mokyklos chorą „Nemunėlis”. Choras, vadovaujamas mokytojos ekspertės Eleonoros Lionės Rakauskienės dalyvavo patriotinės dainos festivalyje”SKAMBA TĖVIŠKĖS DAINA”. Chorui akomponavo mokyklos pučiamųjų instrumentų būrelio mokytojas A.Stasiulis ir 4a klasės kanklininkė Elžbieta Ramanauskaitė. Skambėjo G.Savinienės ir P.Raščiaus daina „Saulelė”, lietuvių liaudies daina „Už aukštų miškelių”, G.Savinienės ir A.Matučio „Po gimtinės ąžuolėliais”.

Sausio 13-osios minėjimas mokykloje

Sausio 13-osios rytą Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos languose sužibo atminties žvakutės. Mokyklos mokiniai ir mokytojos prisiminė dramatiškas dienas, kai Lietuvos žmonės gynė savo valstybės nepriklausomybę. Tylos minute pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos laisvę, susikaupę žiūrėjo filmuotą tragiškų įvykių medžiagą. Šiai dienai buvo parengta vaikų piešinių paroda „Aš myliu Lietuvą”. 4a klasės Danieliaus Jonušo tėvelis kiekvienai klasei padovanojo J.Girdvainio knygą „Dainuojanti revoliucija Vilniaus barikadose”.

Rašytojo Salemono Paltanavičiaus vizitas mokykloje

„Mes kasdien kažką atrandame. Mes visą gyvenimą ieškome. Netikėkite, kad ateis diena, kai jau viską būsime pažinę ir supratę. Ieškojimams ir atradimams ribų nėra. Atrasti savo pasaulį turime kiekvienas. Tam nebūtina keliauti už jūrų marių” – taip savo pasakojimą pradėjo į mokyklą atėjęs svečias – rašytojas ir gamtininkas Salemonas Paltanavičius. Rašytojas papasakojo, kad jau vaikystėje mylėjo gamtą – buvo tikras gamtos vaikas. Viską ką pastebėdavo – užrašydavo. Mokiniai ne tik susidomėję klausė rašytojo pasakojimo, bet ir patys uždavė klausimus.

 

Mokykla – draugystės miestas

Draugystė – vienas didžiausių gyvenimo džiaugsmų; vienas didžiausių draugystės džiaugsmų – turėti tą, kuriam galėtum patikėti paslaptį. (A. Mandzonis)

Lapkričio 2-30 dienomis mokykloje vyksta tęstinis socialinių įgūdžių ugdymo projektas „Mokykla – draugystės miestas”. Kviečiame visus bendruomenės narius aktyviai dalyvauti organizuojamuose projekto renginiuose.

Iki gruodžio 1 dienos pratęsiama akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”

Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos

Mokyklos vėliavos pašventinimas

Akcija „Dainuojanti klasė, dainuojanti mokykla”

Lietuvos mokytojų muzikos asociacija pakvietė visus prisijungti prie akcijos” Dainuojanti klasė, dainuojanti mokykla”.
Šios akcijos tikslas – grąžinti dainavimą į mokyklos ir vaiko gyvenimą. Daina Lietuvos kultūroje nuo amžių lydėjo į darbą, į poilsį, skambėjo šventėse ir kasdienybėje.
Gegužės 25d. 11val. Salomėjos Nėries gimnazijos aktų salėje bendrai dainai susibūrė Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, tėveliai. Visa mokykla dainavo privalomą repertuarą ir pačių pasirinktas mėgstamas dainas.
Pritariant mokiniams, dainas atliko mūsų bendruomenės nariai – aktorius D. Dainavičius, solistas D. Sadauskas, mokyklos direktorė R. Čiūrienė. Renginyje svečiavosi kompozitorė G.Savinienė, Švietimo ir Mokslo ministerijos atstovė vyriausioji specialistė L.Rutkauskienė.

„Meškiuko Rudnosiuko” šventė

Gegužės 19d. vyko tradicinė Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos „Meškiuko Rudnosiuko” nominacijų įteikimo šventė. Net 36 mokiniams buvo įteiktos įvairiausios metų nominacijos: už gražų raštą, draugiškumą ir nuoširdumą, už pareigingumą, už gražiausius ir meniškiausius darbelius, už raiškų deklamavimą, artistiškumą, sportiškumą, už mokyklos garsinimą šalies ir tarptautiniuose konkursuose, už išmintingus sprendimus, už daugiausiai perskaitytų knygų mokyklos bibliotekoje.

Svečiai iš Didžiosios Britanijos

Gegužės 18 ir 21 dieną mūsų mokykloje vėl svečiavosi pedagogų delegacija iš Didžiosios Britanijos pagal mainų „Tarptautinės lyderystės mokymasis” programą. Svečiai susipažino su mokykla,bendravo su mokyklos mokiniais,administracija, stebėjo anglų kalbos mokytojos Dalios Valužytės, mokytojų Almos Raulinaitienės, Jolantos Žukienės pamokas.

Šaškių turnyras

Balandžio 30d. mokyklos šaškių turnyro I-os vietos laimėtojai kovojo dėl mokyklos čempiono vardo. Sveikiname mokyklos šaškių turnyro čempioną 3a kl. mokinį Ainį Kaselį!

Judėjimo sveikatos labui diena

Pasaulio sveikatos organizacija gegužės 10 dieną skelbia „Judėjimo sveikatos labui” diena. Fizinis aktyvumas yra viena iš būtinų sąlygų sveikų vaikų raidai, nes stiprina visus fizinio pajėgumo elementus : jėgą, ištvermę, greitumą, vikrumą, judesių koordinaciją. Mūsų mokykla šią dieną paminėjo akcija „Judėk, kad būtum sveikas”. Ankstyvą rytą mokyklos kieme mokiniai ir mokytojos išsirykiavo energiją skatinančiai rytinei mankštai.
Kad augtume sveiki, nepamirškime sportuoti kiekvieną dieną.

 

Abėcėlės šventė mokykloje

Kiekvieną pavasarį, kai pirmokai išmoksta skaityti ir rašyti visas raides, tetulė „Abėcėlė” pakviečia visus į savo šventę. Šiemet Abėcėlės šventė mokykloje vyko balandžio 29 dieną. Vaikai ne tik gražiai šoko, dainavo, bet prisiminė ir pirmą lietuvišką M.Mažvydo knygą, pakartojo abėcėlę kartu su tėveliais. Tėvai padovanojo kiekvienam pirmokui mūsų mokyklos mokytojos ekspertės Eleonoros Lionės Rakauskienės išleistą, pačios sukurtą lietuviškos dainuojamosios abėcėlės kompaktinį diską. Šventinę programą ruošė pirmokų mokytojos:
Ž.Kūnaitytė, K.Petrauskienė, E.L.Rakauskienė, J.Krupienė.

  

Šaškių turnyras

Balandžio 23 dieną (penktadienį) vyko tarpklasinis šaškių turnyras, kuriame dalyvavo 1 – 4 klasių mokiniai. Turnyrą organizavo šaškių būrelio vadovė Jovita Ribokienė.

Mokinių, užėmusių prizines vietas, sąrašas:

1-os vietos nugalėtojai: 

1. Eladas Balkus 1a kl.
2. Tadas Auruškevičius 1a kl.
3. Nojus Ivanauskas 2a kl.
4. Ainis Kaselis 3a kl.
5. Agnė Markulytė 3c kl.
6. Edgaras Vaitkus 4b kl .

2-os vietos nugalėtojai: 

1. Nojus Gvozdiovas 1b kl.
2. Tadas Matusevičius 2a kl.
3. Jokūbas Pilionis 2b kl.
4. Gerda Liandzbergaitė 3b kl.
5. Julijus Rancevas 3b kl.
6. Jonas Jagminas 4a kl.

3-os vietos nugalėtojai:

1. Alina Sprous Mickevičius 1b kl.
2. Gustas Janušauskas 1b kl.
3. Milda Dambrauskaitė 2a kl.
4. Ovidijus Kutniauskas 2b kl.
5. Jokūbas Gutauskas 2c kl.
6. Pijus Kazlauskas 2c kl.
7. Robertas Kvizikevičius 3a kl.
8. Ainis Kaselis 3a kl.
9. Ričardas Malinauskas 4a kl.
10. Agnė Burbaitė 4b kl.
11. Modestas Metrikis 4b kl.

Prizinių vietų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir padėkos raštais, kitiems įteikti paguodos prizai.

Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną mokykloje šurmuliavo „Kaziuko mugė”. Visa mokykla pakvipo meduoliais, pačių mokinių keptais sausainiais, pyragais, grybukais.
Kiekvienas galėjo rasti širdžiai mielą daiktą: molinį žaisliuką, popierinį skirtuką ar gėlę, nertą ar veltą papuošalą ir daug kitokių grožybių…

„Kaziuko mugėje” uždirbtus pinigėlius buvo nutarta paaukoti labdaros ir paramos fondui „Bėdų turgus”.
Dėkojame mokiniams, tėveliams ir mokytojoms už geranorišką dalyvavimą labdaros akcijoje. Surinkti pinigai jau pervesti į labdaros ir paramos fondą „Bėdų turgus”. Apie televizijos laidą „Bėdų turgus”, kurioje mūsų paaukoti pinigai bus perduoti, informuosime atskirai.

Iš viso paaukota 1200,00 Lt.

Ačiū visiems ir kiekvienam!

Mokyklos vėliavos kūrybos konkursas

Baigėsi konkursas mokyklos vėliavai sukūrti. Konkurso „Mano mokyklos vėliava” komisija nutarė:
1. Labiausiai tinkantis mokyklos vėliavos eskizas Nr. 22 (autorė Austėja Juozėnaitė 1a kl. mokinė);


Austėja Juozėnaitė (1a klasė), Nr.22

2. Daugiausiai balsų surinkę eskizų autoriai:


Renata Kondratovič (1c klasė), Nr.51


Kamilė Ugnė Zavialovaitė (1a klasė), Nr.26


Elžbieta Ramanauskaitė (3a klasė), Nr.30


Mokytoja Jurgita Taustikienė, Nr.23


Tadas Matusevičius (2a klasė), Nr.10

Sveikiname!

„Poezijos savaitė”

Šią savaitę mus visus šildė poezija. Poezija globoja žmogų, jį užtaria, net patį nelaimingiausią. Ji paliečia kiekvieno širdį. Poezijos savaitę vaikai skaitė eilėraščius, labiausiai patikusius mokėsi atmintinai.

Vyko raiškaus skaitymo konkursas:
I vietą laimėjo Magdė Vosyliūtė – 4b klasė;
II vietą laimėjo Dominyka Liudvinovičiūtė – 2b klasė;
III vietą laimėjo Kornelija Buivydaitė – 3b klasė.

Mokiniai lankėsi bibliotekoje ir apžiūrėjo populiariausių lietuvių poetų knygučių vaikams parodėlę. Savo eilėraščius skaitė ir į mokinių klausimus atsakinėjo poetas Marcelijus Martinaitis.

Projektas „Šypsena nieko nekainuoja, bet daug perka”

Štai jau baigėsi mandagumo mėnesio projektas „Šypsena nieko nekainuoja, bet daug perka”.

Šiame projekte ypatingas dėmesys buvo skiriamas socialinių įgūdžių formavimui, sveikos gyvensenos ugdymui, priekabiavimo ir smurto prevencijai. Kiekviena klasė kūrė savo klasės šypsenos simbolį, kepė „Džiaugsmų tortą“.

Atvirų durų dieną tėvai vedė pamokas vaikams, pertraukų metu bendravo su mokiniais.

Medžių pagerbimo dieną – „Sušildyk medelį” išklausė medžio skundą ir savo palinkėjimais papuošė mokyklos kiemo medžius.

Paskutinę projekto dieną direktorės įsakymu už dailų raštą ir tvarkingus sąsiuvinius, už jaukiausią ir tvarkingiausią klasę, tvarkingiausiems ir gražiausiai besišypsantiems mokiniams buvo įteiktos dovanėlės ir padėkos raštai.

Projektas „Gamta ir mes”

Žemėje jau išnyko daugybė augalų bei gyvūnų rūšių, ir kiekvieną dieną padėtis gamtoje vis blogėja. Nyksta upės, upeliukai, pelkės, kur prieglobstį randa daug gyvūnų. Nejaugi padėtis tapo beviltiška? Laimei, vis daugiau žmonių supranta savo atsakomybę už mūsų Žemę.

Spalio 19-23 mokykloje vyko projektas „Gamta ir mes”. Tikslas – saugoti gamtą, gelbėti augalus ir gyvūnus. Meilę gamtai, tėviškei, žemei, meilę paukščiams, žvėreliams, upeliams, žolynams, medžiams mokiniai įrodė savo piešiniais, lankstiniais, eilėraščiais, rašiniais. Vyko smagi viktorina: „Pagalvok! Atspėk! Surask! ” Tik gaila, dėl savo užimtumo negalėjo atvykti „Žaliojo pasaulio” laikraščio redaktorius gerb. A.Uktveris.

Saugaus eismo savaitė

Spalio 12-16 dienomis mokykloje vyko saugaus eismo savaitė. 250 mūsų mokyklos mokinių dalyvavo projekto „Raudona, geltona, žalia“ renginiuose, kurių metu 1-2 kl. mokiniai susipažino su policijos bičiulio Amsio patarimais, kaip saugiai eiti keliu, teisingai nešioti atšvaitus tamsiu paros metu.

3-4 kl. mokinių komandos dalyvavo viktorinoje, sprendė kryžiažodžius, patikrino savo žinias ar gerai išmano kelio ženklus, analizavo filmuotą situaciją.

Už puikų pasirodymą ir saugaus elgesio gatvėje taisyklių žinojimą komandas padėkos raštais ir suvenyrais apdovanojo Vilniaus m. III-ojo policijos komisariato viršininkas D.Malaškevičius ir vyresnioji specialistė R.Jonavičienė. Kiekvienas mokinys gavo po spalvingą ir gražų atšvaitą, kurį dovanojo Lietuvos Automobilių kelių direkcija.

Svečiai iš Didžiosios Britanijos

Mums buvo malonu, kad spalio 13-16 dienomis mūsų mokykloje viešėjo pedagogų delegacija iš Didžiosios Britanijos pagal mainų „Tarptautinės lyderystės mokymasis“ programą.

Mokyklos direktorė Rosita Čiūrienė supažindino svečius su mokykla, jos administracija, vidaus taisyklėmis. Svečiai keletą dienų stebėjo Dalios Valužytės, Daivos Gimbickienės, Jūratės Malinauskienės, Auksės Pleikienės pamokas, dalyvavo diskusijose su mokyklos pedagogais, apžvelgė kokie yra efektyvūs mokyklos ir kitų institucijų bendradarbiavimo modeliai, kaip lyderystė apibrėžiama Jungtinėje Karalystėje.

Rugsėjo pirmosios šventė

Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį – dar žydinti, bet jau susimąsčiusį, stebuklingai saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Jau 8–tą rugsėjį saulutė sukvietė į Vytės Nemunėlio pradinę mokyklą didžiulį būrį mokinių ir tėvelių. Mokyklos kiemelyje įvyko mokslo ir žinių šventė. Mokinius ir jų tėvelius sveikino mokyklos direktorė Rosita Čiūrienė, mokyklos tarybos pirmininkas M.Užpelkis. Mokiniams dainavo mokyklos choras „Nemunėlis“ (vadovė Eleonora Lionė Rakauskienė), Dominyka ir Ovidijus, šoko Nikolė ir Lukas (vadovė Jūratė Krupienė).

Pirmokams buvo įteikti pirmokų pasai.

Po kelių dienų mokyklos direktorė Rosita Čiūrienė gavo laišką iš Vokietijos nuo 1a klasės mokinio Tomo Švabausko senelio p. R.Pavlovitzkio. Laiške daug gerų žodžių apie mokyklos rugsėjo pirmosios šventę, apie 1a klasės mokytojos Žydrės Kūnaitytės pirmąją pamoką. Svečiai iš Vokietijos buvo sužavėti pirmoko pasu, bei mokyklos uniforma.

Sporto diena Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje

Rugsėjo 18 dieną mokykloje vyko sporto diena. Pirmokams estafetės ir žaidimai vyko mokyklos kieme. Antrokai ir trečiokai ėjo į Sereikiškių parką, o ketvirtokai dviračiais važiavo į Verkių regioninį parką.

Visi vaikai buvo aktyvūs, noriai žaidė kvadratą, dalyvavo estafetėse, o ketvirtokai dar ilgai atsimins dviračių žygį.

Kovo 11-osios dienos minėjimas Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje

Kovo 11-ajai dienai paminėti, Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos aktų salėje vyko koncertas. Mokiniai grojo įvairiais instrumentais, dainavo patriotines dainas, deklamavo eilėraščius.

Koncerte svečiavosi Kovo 11-osios Nepriklausomybės akto signataras Albertas Šimėnas. Jis trumpai vaikams papasakojo apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, suteikusį galimybę išlikti mums kaip tautai, su savo kalba ir kultūra.

Lietuvos vardo Tūkstantmečio paminėjimas

Kovo 9 dieną Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje vyko Lietuvos vardo Tūkstantmečio paminėjimas. Mokiniai savo klasėse, lentoje rašė tą vienintelį, patį svarbiausią žodį – Lietuva. Mokytojos vedė pirmąją pamoką, skirtą Lietuvos vardo Tūkstantmečiui paminėti.

Lietuvos vardo Tūkstantmečio paminėjimo renginio iniciatorius ir organizatorius 2a klasės mokinio Danieliaus Jonušo tėvelis Petras Jonušas.

Pasibaigus pirmajai pamokai klasėse, visa Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos bendruomenė patraukė Katedros aikštės link, kur leido į dangų žibintus su užrašu „Lietuva“.

Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje vyko jau tradicine tapusi „Kaziuko mugė 2009“. Mugėje skambant liaudiškai muzikai, buvo galima pasigrožėti mokinių darbeliais, paragauti meduolių, riestainių. Kiekvienas norintis galėjo nusipirkti labiausiai patikusią prekę. Neliko abejingas nei vienas mokyklos bendruomenės narys.

Projekto „Rankų šiluma“ apibendrinimas

Pasaulyje mums skirta tiek daug.
Tik turėkime akis tai pamatyti,
širdį – pamilti
ir rankas – viską apkabinti.

Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje daug dėmesio skiriama narkotikų vartojimo, alkoholio ir tabako prevencijai. Aktyviosios prevencinės darbo grupės veikla orientuota į priekabiavimo ir smurto prevenciją.

Jau treti metai lapkričio mėnesį mokykloje vykdomas projektas „Mandagumo mėnuo“.

2006- 2007 m. m. „Stebinčios akys“.

2007- 2008 m. m. „Kai širdys žydi gerumu“.

2008- 2009 m. m. „Rankų šiluma“.

Šioje veikloje ypatingas dėmesys skiriamas bendradarbiavimui mokiniai – mokytojai – tėvai. Svarbiausias prioritetas – tinkamas socialinių įgūdžių formavimas, sveikos gyvensenos ugdymas. Visą mėnesį vyko įvairi, kiekvieną dieną skirtinga, veikla.

Projektą pradėjome apkabindami mokyklą, tuo parodydami savo vieningumą, išreikšdami pagarbą mokyklai, darbuotojams, mokyklos aplinkai.

Didelio tėvų susidomėjimo sulaukėme organizuodami taupyklių parodą „Gyvenkime draugiškai“. Tėvai kartu su savo vaikais gamino taupykles. Net 163 jų kūrinius eksponavo Swedbanko filialai visame Vilniaus mieste.

Dailyraščio dieną visi mokiniai vedžiojo dailias raideles. Mokyklos stendą papuošė 46 gražiausi darbeliai. Trijų mokinių darbai buvo atrinkti į Vilniaus miesto dailaus rašto konkursą.

Neliko abejingų „Tėčio ir mamos“ dienoje. 42 tėveliai ir mamytės stebėjo pamokas, 13 iš jų patys dalijosi gerąja patirtimi. Vedė pamokas.

Knygų „gydymo“ diena buvo skirta skaitymo metams paminėti. Mokiniai ne tik „gydė“ knygeles. 10 minučių mokykloje vyravo ypatinga tyla – visi skaitė „pagydytą“ knygelę.

Į projektą aktyviai įsijungė Vilniaus m. VPK III – P. K. darbuotojai. Šio komisariato NRPVG vyr specialistė R. Janavičienė į mokyklą pakvietė penkis savo kolegas. 3-4 klasėse policininkai vedė pamokas apie saugų elgesį. 1-2 klasių mokiniai mokyklos aktų salėje susitiko su Inspektoriumi Liūtuku. Kiekvienas mokinys gavo dovanų po atšvaitą, kuris saugos nuo nelaimių kelyje.

Mokyklos psichologė supažindino su mokyklos situacija. Skaitė paskaitą tėvams „Mokykla be smurto. Ar tai įmanoma?“ Paskaitoje buvo atsakyta į šį klausimą – tai įmanoma, tik reikia, kad visi tėvai suprastų, jog smurtas mokykloje yra ne kažkieno kito prablema, o mūsų visų kartu. Taigi, kad vaikai būtų saugūs, reikia veikti visiems drauge.

Kiekvieną dieną iš skirtingų klasių buvo išrinkti 6 mokiniai, kurie stebėjo mokinių elgesį ir bendravimą pertraukų metu. Rezultatai buvo fiksuojami projekto dienoraštyje.

Projektą baigėme, prevencinė veikla tęsiama. Džiaugiamės pasiektais rezultatais: puikiu mokyklos mikroklimatu, teigiamais socialių įgūdžių ugdymo rezultatais, nuoširdžiu bendravimu ir bendradarbiavimu. Didžiausias įvertinimas – tėvų, ir vaikų pageidavimas projektą tęsti. „Rankų šiluma“ sušildė ir širdeles.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Gimbickienė

Dėkojame tėvams aktyviai dalyvavusiems projekte:

Danguolei Jakštienei,
Deimantei Rybakovienei,
Andriui Kazėnui.

Taip pat tėvams dalinusiems savo žinias ir patirtį pamokose:

Alinai Adomaitienei,
Daliai Baltuškienei,
Solveigai Gutautei,
Jurgitai Verbickienei,
Rimui Litvinui,
Rūtai Grigalytei,
Ritai Stašauskaitei,
Raimai Drąsutytei,
Reginai Sriogaitei,
Ioannis Theafylaktou,
Audronei Kairienei.

Mums jau 5-eri !

Sausio 15 dieną mokykla šventė savo 5-erių metų jubiliejų.

Ta proga Vilniaus Mokytojų namuose įvyko šventinis koncertas. Skambėjo mokyklos choro „Nemunėlis” atliekamos dainos (vadovė E.Rakauskienė), šokio ritmu sukosi šokių kolektyvas „Padūkėlės” (vadovė J.Krupienė).

Mokyklos bendruomenę pasveikino Seimo narys Petras Auštrevičius, Vilniaus m. savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto departamento Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė mokyklos kuratorė Daiva Želvienė ir kt. Mokyklos laimėjimais pasidžiaugė mokyklos direktorė Rosita Čiūrienė.

Šventėje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė.

Mokykloje lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

Dar lapkričio 23 dieną Rotušės aikštėje 1a klasės mokiniai pakvietė Lietuvos Respublikos Prezidentą apsilankyti mūsų mokykloje.

Gruodžio 21 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentas savo pažadą ištesėjo. Jis atvyko i mūsų mokyklą. Pasveikino mokinius ir mokytojus Šv. Kalėdų proga.

Gerumo akcija

2006 metų gruodžio 18-20 dienomis 2a klasės mokinio Ginto Žilinsko mamos gerb. A.Žilinskienės iniciatyva skelbėme Gerumo akciją, kurios metu kvietėme padėti ir suteikti galimybę socialiai remtinoms ir daugiavaikėms šeimoms pabūti prie gausesnio Šv. Kalėdų stalo.

Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems šioje akcijoje. Jūs suteikėte džiaugsmo šešiolikai šeimų.

Vizitas į Prezidentūrą

2007 metų gruodžio mėnesį mokiniai viešėjo Prezidentūroje. Juos
pakvietė ir su jais bendravo Lietuvos Respublikos Prezidentas V.Adamkus.

Advento rytmetis

2007 metų gruodžio mėnesio pradžioje antrų klasių mokiniai ir jų mokytojos Auksė Pleikienė ir Alma Raulinaitienė – pakvietė visus mokyklos mokytojus ir mokinius į Advento rytmetį.

Mandagumo mėnuo

Lapkričio mėnuo – Mandagumo mėnuo. (2007m.) Jau antrus metus iš eilės mokykloje rengiamas ir vykdomas projektas apie mandagumą, gėrį ir gražų elgesį. Šių metų tema – „Kai širdys žydi gerumu”.

Tėvai – vaikams

Mokyklos bendruomenės gyvenime aktyviai dalyvauja ir mokinių tėvai. 3b klasės mokinės Linos Miklyčiūtės mama pasakojo vaikams apie dantis, jų priežiūrą. 3a klasės mokinio Gaudo Trakymo tėveliai ir 1b klases mokinio Jono mama Lina supažindino mokinius su širdimi, jos funkcijomis. 4c klasės tėvai rašė savo vaikams laiškus – „Iš širdies – į širdį”.

Popamokiniai renginiai ir ekspozicijos 2005-2006 m.m.


Pavasario šventė Prezidentūroje
2004-ųjų metų pavasarį mūsų 3c klasė dalyvavo Velykų šventėje Prezidentūroje. Šią šventę surengė Prezidentas ir jo žmona Laima. Į šventę buvo pakviesti vaikai, kurie neturi tėvų, neįgalūs. Mes surengėme tiems vaikams koncertą. Buvo graži ir saulėta diena. Mus pavaišino, nufotografavo, pagyrė. Prezidentas padėkojo už gražų pasirodymą. Ši džiugi šventė mus labai labai patiko !
Kristina, 4c klasė


Buvo šalta rudens diena. Iš keleto klasių atrinkti vaikai ėjome į aikštę paminėti Sveikatos dieną. Ten šokome laikydami ženklus, padarytus iš kartono. Visiems labai patiko mūsų pasirodymas. Toje aikštėje buvo ir kitų mokyklų auklėtiniai. Jie taip pat dalyvavo pasirodymuose. Labiausiai man patiko vaikinų, šokančių breiką, pasirodymas. Vėliau atėjo policininkas, užsidėjęs liūto galvą ir sakėsi esąs liūtukas policininkas. Mūsų mokyklos vaikai galvas ryšėjo įvairių spalvų skarelėmis, kaklus puošė spalvoti šalikai. Mūsų šokių mokytoja Jūratė labai jaudinosi dėl mūsų. Nors ji labai gerai mus išmokė šokti Saugaus eismo šokį, tačiau vis tiek kai kurie vaikai suklydo. Šventė buvo linksma, tik kad diena buvo labai šalta !
Emilija, 4b klasė


Vasarėlė, vasarėlė. Boružėlės, boružėlės. 4b ir 4c klasės mokiniai šoko šokį „Boružėlė “ Pasakų parko atidaryme. Pasakų parkas yra Lazdynų mikrorajone, labai gražiame miškelyje, todėl iš mokyklos reikėjo važiuoti troleibusu. Kai atvykome į parką, ten jau buvo susirinkę daug žmonių. Laukdami savo pasirodymo sėdėjome kartu su žiūrovais ir stebėjome kitų dalyvių programą. Kai mes pašokome, žiūrovai mums labai plojo ir mums tai labai patiko.
Edita, 4b klasė


Eglučių palydėtuvės
Eglutės palydėtuvių šventės proga mūsų klasė šoko šokį. Mergaitės buvo apsirengusios lyg eglutės, o berniukai – lyg sniego seniai. Po mūsų pasirodymo mus apdovanojo Gerų vaikų pažymėjimais. Kompozitorius Tomas Leiburas ir Irena Raščiuvienė sukūrė dainą „Eglutė“. Mes ją išmokome ir padainavome eglutės palydėtuvėse.Tai buvo šios dainos premjera.
Gailimantė, 4c klasė


– Vaikai, kur jūs? Ar mokate saugiai elgtis gatvėje? Ar žinote saugaus eismo taisykles? – klausė liūtas – policininkas.
Šalta diena nuotaikos nesugadino. Smagiai šokome savivaldybės aikštėje. Mes mokame saugiai elgtis gatvėje, žinome eismo taisykles ir mokame labai gražiai šokti.


Daug Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokinių nuo antros klasės lanko anglų kalbos būrelį. Mus moko gera mokytoja Dalia. Ji moko geriau pažinti ir suprasti anglų kalbą. Mus kviečia į konkursus, kuriuos organizuoja „Longman“, „Oxford“ ir „Macmillan“ atstovybės, o mes mielai dalyvaujame. Buvome Žemynos vidurinėje mokykloje, ten vaidinome „Ropę“, „Raudonkepuraitę“, „Bjaurųjį ančiuką“ ir „Grufą“. Laimėjom pirmas vietas ir gavom daug šaunių prizų. Antakalnio vidurinėje mokykloje vaidinom „Stebuklingą mango “ ir pasaką apie dvi princeses, kurios sutiko klouną Tico ir su juo šventė gimtadienį. Ten taip pat laimėjom pirmą vietą.


Ir pėstiems, ir vairuotojams kelyje padeda kelio ženklai. Labai norėjau sužinoti kuo daugiau apie saugų eismą, todėl jau nuo pirmos klasės pradėjau lankyti Saugaus eismo būrelį. Kiekvieną pavasarį vyksta Šviesoforo varžybos, kuriose rungiasi miesto pradinių klasių mokiniai. Patys uoliausi saugaus eismo būrelio mokiniai vykome į šį konkursą. Iš pradžių nerimavome, nes buvo daug komandų, o mes labai norėjome laimėti. Kai nusiraminome, su komandos draugais Viktoru ir Luku pradėjome ginčytis, kuris iš mūsų surinks daugiausiai taškų. Valio ! Mes užėmėme 7 vietą. Mokytoja I. Klabienė mus gyrė: „Jūs toli nuėjote !“ Visa komanda buvo labai laiminga. Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. Ir sveikas grįši iė mokyklos į namus.
Rolandas, 3b klasė


Kalbos šventė
Kalbos šventę šventėme miesto savivaldybėje. Man paliko įspūdį poetų eilėraščiai, kaip rašytojai gražiai moka išsakyti savo mintis eilėraščio posmuose. Šventėje buvo daug politikų, rašytojų, įžymių žmonių, užsieniečių. Kokia laimė, kad man teko pabuvoti savivaldybės salėje su kalbininkais ir kitais žymiais žmonėmis, kad jie klausėsi mano deklamuojamų eilėraščių. Šita šventė įstrigo man širdy, ir tikiuosi ilgai išliks.
Justina, 4c klasė


Pasibaigus mokslo metams ir nutilus mokyklos šurmuliui, jau šeštą kartą sėdam į autobusiuką ir riedam Molėtų link.
Kvepiantis žemuogėmis ir sakais miškas savo vingiuotu keliu atveda mus ant Siesarčio ežero kranto. Tai mūsų kelionės baidarėmis pradžia. Mums gera!


Choreografijos mokytoja Jūratė Krupienė neleidžia tinginiauti. Ir pamokose, ir šokių būrelio užsiėmimuose šokame, trypiame, net dulkės kyla.

Mūsų darbas buvo puikiai įvertintas. Šokių kolektyvų konkurse „Perliukai“, kuris vyko 2004 metais VRM rūmuose, mes laimėjome pirmąją vietą.

Pasaulinė širdies diena

Rugsėjo 26 dieną paminėjome Širdies dieną. Joje buvo daug linksmų žmonių. Mes šokome du šokius. Šventėje šoko dar daug šokių grupių. Džiaugiausi, kad šokome Europos aikštėje. Ir dar man patiko, kad žmogus skrido parašiutu su vėliavėle ir užrašu „Širdies diena“. Kurie žmonės norėjo – galėjo važiuoti dviračiu nuo Europos aikštės iki Santariškių ir atgal. Kioskeliuose pardavinėjo sveikas sultis, pageidaujantys galėjo pasimatuoti kraujospūdį
Rasa, 4c klasė