Gegužės 7d. 4a klasės mokiniai mokėsi ne tik mokykloje. Jie dalyvavo pamokoje apie ugnies kelią per amžius, kurią įvyko „Vilnius yra mokykla“ projekto dėka. Šioje pamokoje mokiniai buvo kviečiami patirti ugnies istoriją nuo pirmosios kibirkšties iki signalinių laužų šviesos. Vaikai sužinojo, kaip žmogus prisijaukino ugnį ir kokią reikšmę ji turėjo kasdieniame gyvenime. Aptarė ugnies naudą ir pavojus. Patys išbandė senovinius ugnies įžiebimo būdus.
Mokytoja Aurelija


Vilniaus m. Vytės Nemunėlio pradinė mokykla Vytės Nemunėlio pradinė mokykla teikianti pradinį ugdymą, skatinanti teigiamą motyvaciją, ugdanti asmenybę, galinčią nuolat tobulinti savo gebėjimus.