Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2025-2026 m. m. / Piešinių konkursas ,,Seku seku žiemos pasaką”

Piešinių konkursas ,,Seku seku žiemos pasaką”

2026 metų sausio 20 dieną 2d ir 3a klasę aplankė džiugi žinia. Šių klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių piešinių konkurse ,,Seku seku žiemos pasaką”, skirtą M. K. Čiurlionio 150 metų jubiliejui paminėti, kurį organizavo Šeškinės pradinė mokykla. Kartu su klasės mokiniais džiaugiasi ir klasės mokytojos Indrė bei Jurgita, kurių mokinės Evelina Satkutė ir Etna Pociūtė laimėjo I vietą. Didžiuojamės jomis ir linkime toliau piešti, kurti.

Skaitykite taip pat

„Mainiuko stotelėje“ – antram gyvenimui prikeltos mokyklinės uniformos

Mūsų mokykloje garsiai skambantis projekto šūkis „Laikas veikti: dabar!“ vėl tapo realiais ir labai gražiais …