„Rašom 2022“

Baigėsi Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos dailyraščio konkursas ,, Rašom 2022 “, skirtas Lietuvos valstybinėms šventėms paminėti. Džiugu, kad jau devintus metus vykstantis konkursas gausėja rašančių dalyvių skaičiumi. Šiais metais konkurse dalyvavo net 587 asmuo . Dailyraštį rašė mokyklos mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai, seneliai, močiutės, broliukai, sesės. Sulaukėme 288 mokinių bei 299 tėvelių darbų:  rašė 286 mamos, 5 tėčiai, 3 seneliai, 5 močiutės.  Smagu pažymėti, kad buvo ir tokių tėvelių bei senelių, kurie konkurse dalyvavo jau kelintą kartą.

Komisijai teko tikrai nelengva užduotis. Iš gausos darbų reikėjo atrinkti po du gražiausiai rašiusius kiekvienos klasės mokinius. Buvo išrinkti 32 mokinių, 11 suaugusių nugalėtojų darbai.          

Savo ir visos komisijos vardu dėkojame visiems rašiusiems. Jei kas šį kartą negalėjote dalyvauti, nenusiminkit –  tai padaryti galėsite ir kitais metais. Tikime, kad tai bus pati nuoširdžiausia  mūsų  dovana  mylimai Lietuvai, o vis gražėjanti mokinių rašysena džiugins kiekvieno akį.                                                                                                                                                                            

Dailyraščio konkurso organizatorės  mokytojos – pirmininkė Jurgita Taustikienė ir Dalia Valužytė

Skaitykite taip pat

Rugsėjo 1 – oji  – Mokslo žinių diena

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos kiemas šiandien buvo nutviekstas ne tik saulutės –  švietė mokinių, …