Rašom 2023

Štai ir baigėsi dailyraščio konkursas ,, Rašom 2023 “, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai – Kovo 11-ajai paminėti. Džiugu, kad jau devintus metus vykstantis konkursas gausėja rašančių dalyvių skaičiumi. Šiais metais konkurse dalyvavo 444 asmenys. Dailyraštį rašė mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai, sesės, seneliai, močiutės. Sulaukėme 283 mokinių bei 161 tėvelių darbų:  rašė 133 mamytės, 13  tėčių, 7 močiutės bei 8 sesės, broliai. Smagu pastebėti, kad buvo ir tokių tėvelių, kurie konkurse dalyvavo jau kelintą kartą. Džiaugiamės ir dėkojame, kad konkurse dalyvavo pati vyriausia konkurso dalyvė – močiutė Zinaida Sofija P., kuriai 84 metai.

Komisijai teko tikrai nelengva užduotis: iš gausos darbų reikėjo išrinkti po du dailiausiai parašytus kiekvienos klasės mokinių darbus. Komisijos sprendimu  buvo  atrinkti trisdešimt du mokinių darbai.

Visi  dailyraščio konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Savo ir visos komisijos vardu dėkojame visiems rašiusiems. Gal kas negalėjote parašyti dabar, nenusiminkite, tai padaryti galėsite kitais mokslo metais. Tikime, kad tai buvo pati didžiausia mūsų mokyklos bendruomenės dovana Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai atminti. Dar kartą ačiū visiems ir gražių švenčių…

Dailyraščio konkurso organizatorės – mokytojos Jurgita Taustikienė ir Dalia Valužytė.

Skaitykite taip pat

Tolerancijos diena

Lapkričio 13 – 17 d., mokykloje buvo organizuojama tolerancijos savaitė. Šių metų tolerancijos dienos tema …