Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2022 – 2023 m. m. / Šokių būrelio „Padūkėliai“ nariai regioninio vaikų ir jaunimo menų festivalyje „Vieversėlis“

Šokių būrelio „Padūkėliai“ nariai regioninio vaikų ir jaunimo menų festivalyje „Vieversėlis“

Kovo mėnesį Naujosios Vilnios kultūros centras prisipildo muzikos garsų, o scenoje daug ryškiau nei bet kada spindi šviesos. Ir ne veltui! Vyksta gilias tradicijas turintis regioninis vaikų ir jaunimo menų festivalis „Vieversėlis“. Šiemet festivalis vyko jau XXIV kartą. Mūsų mokyklos šokių būrelio „Padūkėliai“ nariai su šokių mokytoja Jūrate Krupiene taip pat ne naujokai šioje dainų ir šokių šventėje. Visus festivalio žiūrovus pradžiugino Vilniaus 700 gimtadieniui mokinių išmoktas šokis „Senieji Vilniaus stogai“. O stebint energingąjį rokenrolą ne vienam kojos kartu su šokėjais kilojosi. Po savo pasirodymų „Padūkėliai“ stebėjo kitų dalyvių koncertą. Mokiniai sakė, kad labiausiai sužavėjo vyriausiųjų dalyvių – jaunimo lenkų kolektyvo šokis.

Regioninio vaikų ir jaunimo menų festivalio „Vieversėlis“ koncerto pabaigoje visi dalyviai sutartinai ėmė skanduoti „skanumynų!“, o šventės organizatoriai su didžiausiu džiaugsmu juos dalino vaikams.

Skaitykite taip pat

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinei mokyklai – 20

Dvi dienas, gegužės 18 ir 19 dienomis, mokykla šventė 20 – ties  metų jubiliejų. Pirmąją …