Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2022 – 2023 m. m. / Šventiniai mokyklos renginiai Vilniui

Šventiniai mokyklos renginiai Vilniui

Visi laukia gimtadienio – vieni savo, kiti labiau džiaugiasi šeimos nario ar artimo draugo švente. Įdomu, kiek vilniečių ir miesto svečių laukė Lietuvos sostinės 700-ųjų metų jubiliejaus? Visi Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos bendruomenės nariai šią gražią sukaktį nusprendė atšvęsti šviesiai ir ryškiai!

Šventinę savaitę mokiniai domėjosi Vilniaus istorija, skaitė ir inscenizavo legendą apie geležinį vilką, dainavo dainas ar atmintinai mokėsi V. Palčinskaitės eilėraštį „Vėjas Vilniuje“. Gerą nuotaiką kiekvienos pamokos pradžioje sukurdavo J. Mašanausko ir E. Juškevičiaus daina „Vilniaus stogai“. Su dideliu atkaklumu ir smalsumu virtualioje aplinkoje atkūrė miesto vaizdų dėliones.

Mokiniai Vilniui gimtadienio proga nusprendė dovanoti savo žinias, gebėjimus ir kūrybiškumą. Klasėse iškabinti patys gražiausi piešiniai ar parašyti sveikinimai. 1-2 klasių mokiniai dalyvavo „Žiniuko olimpiadoje“, o 3-4 klasių komandos – mokinių viktorinoje apie Lietuvą. Mažesnieji pademonstravo puikias istorijos, gamtos pažinimo žinias, vyresnieji nustebino meniškais komandų prisistatymais!

Didžiulio susidomėjimo ir aktyvaus tėvelių dalyvavimo sulaukė mokyklos bendruomenės narių diktantas, skirtas Vilniaus 700-ųjų metų jubiliejui paminėti. Bibliotekininkė Violeta paruošė tekstą apie Aušros Vartų paveikslo legendą. Klasių mokytojų diktuojamą diktantą rašė ne tik mokiniai, bet net 125 jų tėveliai – iš viso beveik 500 žmonių. Tikimės, kad šią gražią tradiciją tęsime ir kitais metais.

O koks gimtadienis be skanumynų? Todėl tėveliai paruošė po saldžią staigmeną kiekvienai klasei.

Vilniaus gimtadienio paminėjimas tęsis iki birželio mėnesio – mokyklos koridoriuose bus eksponuojama mokinių ir jų šeimos narių nuotrauka paroda „Gražiausias miestas – Vilnius“. O mokslo metų pabaigoje planuojamas fenomeno tyrinėjimu grįstas ugdymas. Neabejotina, kad mokiniai ir mokytojai, peržengę mokymosi disciplinų ribas, tyrinės Vilnių kaip retą ir ypatingą reiškinį.

Tad su 700-uoju gimtadieniu, Vilniau!

Skaitykite taip pat

Tolerancijos diena

Lapkričio 13 – 17 d., mokykloje buvo organizuojama tolerancijos savaitė. Šių metų tolerancijos dienos tema …