Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2023-2024 m. m. / TĖVELIŲ PROTMŪŠIS 2024

TĖVELIŲ PROTMŪŠIS 2024

Balandžio mėnesio 26 d. į Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos renginių salę prigūžėjo pirmojo „Tėvelių protmūšio 2024“ dalyviai. Tokio mokyklos bendruomenę telkiančio renginio mokykloje dar nėra buvę. Galima sakyti, kad tai buvo premjera. Tėveliai susirinko linksmai praleisti laiko, pažinti vieni kitus, patikrinti savo žinias ir „pasimatuoti“ vaikų batus. Mokiniai ir mokytojos tapo palaikymo komandomis. Jos buvo puikiai pasiruošusios – labai spalvingos ir su palaikymo plakatais bei šūksniais.

Klasių bendruomenių komandos pagreitintu būdu sudalyvavo visose mokomųjų dalykų pamokose. O jų buvo net šešios. Pirmoje – lietuvių kalbos – pamokoje reikėjo teisingai sudaryti žodžių grandinėlę, per matematikos pamoką – išspręsti skaitinį reiškinį. Mokiniai tai būtų lengvai įveikę, o kai kurie tėveliai suklydo. Klasių bendruomenių komandos džiaugsmingai sutiko žinią, kad pasaulio pažinimo pamokoje žinias apie Lietuvą, planetą Žemę ir kosmosą pasitikrins Kahoot viktorinoje. Sakoma, kad menas lavina vaizduotę, džiugina, skatina mąstyti ir net gydo. Tad meninis ugdymas – būtinas ne tik kiekvienam pradinės mokyklos mokiniui, bet „Tėvelių protmūšio 2024“ dalyviams. Per fizinio ugdymo pamoką buvo suteikta garbė 2024 m. Paryžiuje vyksiančioms vasaros olimpinės žaidynėms. Ir galiausiai vyko klasės valandėlė: juk visiems smalsu išsiaiškinti, kokia mėgstamiausia klasės mokytojo spalva ir kokį augintinį jis augina namuose.

Visoms klasių bendruomenėms už aktyvų dalyvavimą įteiktos padėkos ir prizas – tinklinio kamuolys,  „Tėvelių protmūšio 2024“ komandoms prisiminimams apie dalyvavimą – po užrašų knygelę su mokyklos logotipu. Šįkart labiausiai pasisekė ir pergalės bei saldžiųjų dovanų skoniu džiaugėsi 1b, 2a, 3c ir 4c klasių bendruomenės.

Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos administracija ir Mokyklos tarybos bei tėvų komitetų narės Simona, Julita ir Birutė kviesdami į renginį prašė atsinešti išmintį, šypseną ir gerą nuotaiką. Po renginio buvo aišku, kad išminties padaugėjo, šypsenos paplatėjo, o geros nuotaikos išsinešta daugiau nei atsinešta ir ja bus pasidalinta su savo artimaisiais: šeimos nariais, kolegomis, draugais ar gatvės praeiviais.

Atsisveikindami tėveliai žadėjo iki kitų metų pasimokyti ir vėl atvykti į renginį! Tad sakome: iki susitikimų!

Skaitykite taip pat

Pamoka M. ir J. Šlapelių namuose – muziejuje

Gegužės 8 dieną 1a klasės mokiniai su mokytoja Jurgita Taustikiene dalyvavo edukacinėje pamokoje „Iliustruoju seną …