Tolerancija – pakanta ar pakantumas kitokiai pasaulėžiūrai, gyvenimo būdui, elgesiui ir papročiams. Tai ne abejingumas, o empatija.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – dėlionė. Juk ir pasaulis sudarytas tarytum iš skirtingų gabalėlių: žemynų ir vandenynų, o žmonės taip pat skiriasi pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t.

Lapkričio 9 – 27 d. mokykloje vyksta projektas „Tolerancija 2020“, kuris pilna visokiausių veiklų lyg dėlionės detalių. Mokiniai aiškinosi, kas yra tolerancija ir ką reikia daryti kiekvienam iš mūsų, kad visuomenė būtų vis labiau geranoriška ir draugiška. Su mokyklos psichologe Ieva ir socialine pedagoge Vaida žiūrėjo filmukus ir juos aptarė arba praktinėje veikloje suprato, kad „gerai, kad mes skirtingi“. 3 – 4 kl. mokiniai dalyvavo viktorinoje „Teisės ir pareigos“. Vienos be kitų niekaip, juk teisės ir pareigos – tai lyg du vienos poros batai: abu vienodai reikalingi. O kad rudens vakarais būtų jauku, mokyklos koridoriuose eksponuojama mokinių darbų paroda su tėvelių palinkėjimais visai mokyklos bendruomenei.

Būti tolerantišku juk nieko nekainuoja!

Skaitykite taip pat

TĖVELIŲ DĖMESIUI!

2021-08-19 NUO 15.00 IKI 18.30 VAL. PRAŠOME ATVYKTI ATSIIMTI PASIŪTŲ UNIFORMŲ.