Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2022 – 2023 m. m. / Viktorina „Sveikuoliukai sveikatukai 2023“

Viktorina „Sveikuoliukai sveikatukai 2023“

2023 m. balandžio 25 d. Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje vyko 3-4 klasių mokinių protų mūšis – viktorina „Sveikuoliukai sveikatukai 2023“. Šis renginys skirtas Sveikatą skatinančių mokyklų 30-mečiui paminėti. Smagu, kad po kovido pandemijos ir su ja susijusių apribojimų tradicinė mokykloje organizuojama viktorina „Sveikuoliukai sveikatukai“ sugrįžo ir kad vėl galime džiaugtis bendravimu ir įdomiai leisti laiką, sužinoti bei išmokti kažką naujo.

Po direktorės Rositos Čiūrienės pasveikinimo, viktoriną pradėjome komandų prisistatymais. Komandos sugalvojo pavadinimus, pasigamino emblemas ir sukūrė prisistatymus. 3a klasės komanda „Vitaminai“, 3c klasės „Arbatgėrio komanda“, 4a klasės „Obuoliukai“, 4b klasės komanda „Vitaminiukai“ ir 4c klasės „Saulės vaikai“ dainavo, deklamavo eiles, minė mįsles.  

Po šaunių komandų prisistatymų – protų mūšio žaidimas. Komandos uoliai tarėsi tarpusavyje ir atsakė į protų mūšio klausimus. Paskutinėje užduotyje reikėjo atpažinti prieskonius (cinamono, kardamono, vanilės, gvazdikėlių, laurų lapų ir muskato riešuto). Po trumpos pertraukėlės  komisijai suskaičiavus taškus paaiškėjo nugalėtojai, o prizinių vietų patikslinimui buvo užduoti papildomi klausimai. Ir pagaliau… laimėtojų paskelbimas ir apdovanojimai.

2023 m. Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos protų mūšio „Sveikuoliukai sveikatukai“ nugalėtojai:

I vieta – 3a klasės komanda „Vitaminai“,

II  vieta – 4b klasės komanda  „Vitaminiukai“,

III  vieta – 3c klasės komanda „Arbatgėrio komanda“.

Už prizus dėkojame Vilniaus Visuomenės sveikatos biurui. Pirmos vietos nugalėtojai apdovanoti „Vilnius sveikiau“ atmintukais ir atšvaitais, II vietos nugalėtojai apdovanoti „Vilnius sveikiau“ puodeliais ir atšvaitais, III vietos nugalėtojai apdovanoti „Vilnius sveikiau“ pakabukais ir atšvaitais. Visi viktorinos dalyviai apdovanoti atšvaitais.

Sveikinu visus šios mažytės viktorinos dalyvius, nes svarbiausia dalyvauti, o ateityje maži konkursai dažnai išauga į didelius.

Visiems linkiu  būti sveikiems ir laimingiems!

Visuomenės sveikatos specialistė Aida  Zalieskienė

Skaitykite taip pat

Tolerancijos diena

Lapkričio 13 – 17 d., mokykloje buvo organizuojama tolerancijos savaitė. Šių metų tolerancijos dienos tema …