Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2023-2024 m. m. / Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių sporto varžybos „Šokliukas 2023“

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių sporto varžybos „Šokliukas 2023“

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių sporto varžybos „Šokliukas 2023“

Tradicijas kuriame patys! Dar 2019 m. surengtos pirmosios Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių sporto varžybos „Šokliukas“ šiemet Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje įvyko jau trečią kartą. Beje, į varžybos susirinko rekordinis komandų skaičius – net devynios. Atvyko ir komandos senbuvės, kurios dalyvavo visose varžybose, pvz., VIMS – International Meridian School ir Vilniaus Filaretų pradinė mokykla, bei gausus būrys naujokų: Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija ir „Erudito“ licėjus.

Skambant muzikai iškilmingai į sporto salę įžygiavo šokliausių Vilniaus miesto mokiniai. Ir prasidėjo šuoliukų maratonas! Net aštuoniose įvairiausių šuolių ir šuoliukų rungtyse vyko energinga kova. Šiemet varžybose buvo ir rungtis – staigmenėlė: komandos turėjo pademonstruoti ir savo žinias, t. y. išspręsti kryžiažodį „Šok“. Pradinių klasių mokytojoms teisėjauti bei suskaičiuoti kiekvieną šuoliuką ar nušoktą į tolį centimetrą padėjo 4c klasės mokiniai.

Pasibaigus varžyboms sportininkams gerą nuotaiką dovanojo 3c ir 4c klasių šokėjai, vadovaujami šokių mokytojos Jūratės. Visi dalyviai ir mokytojai buvo pavaišinti sultimis ir javainių batonėliais.

Ir galiausiai – apdovanojimai… Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių sporto varžybų „Šokliukas 2023“ komandos nekantraudamos laukė rezultatų. Šįkart labiausiai džiaugėsi mūsų – Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos 4 kl. mokinių komanda ir mokytoja Alma, laimėję I-ąją vietą. Antrąją vietą Vilniaus E. Pliaterytės 3-4 klasių mokinių komanda, o tretieji liko praėjusiųjų metų nugalėtojai – svečiai iš Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos.

– Iki kitų metų, – atsisveikindami kalbėjo sportininkai. O mes pažadėjome sau ir svečiams, kad tradiciją rengti Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių sporto varžybas „Šokliukas“ būtinai tęsime.

Skaitykite taip pat

Dėmesio! Gerb. Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokinių tėveliai. 2024 m. birželio 20 d. aktų salėje nuo 13:00 iki 18:00 bus matuojamos uniformos.