Norint pažinti savo tautą ir kraštą, būtina pažinti papročius, amatus ir verslus, darbo įrankius. Visą kovo – amatų – mėnesį mokiniai išbandė daugybę amatų.
Keramika – viena iš seniausių dailės rūšių. 1c klasės mokiniai lipdė Velykinius avinėlius.
Tradicija marginti Velykinius margučius vašku žinoma jau XVI amžiuje. Šį amatą išbandė 1b, 2a ir 3b klasės mokiniai, o 2b klasės mokiniai su tautodailininke mokėsi rišti verbas.
3a, 4a ir 4c klasės mokiniai ir jų mokytojos mokėsi ebru – dažų liejimo ant vandens technikos. Dar vadinamas „plaukiojantis rašalas“ kildinimas iš Kinijos ir Japonijos.
Su stiklo juvelyrės pagalba 2c klasės mokiniai pasigamino vienetinius papuošalus, suvenyrus ir magnetukus iš stiklo. 3b klasė mokiniai pynė šiaudinius sodus ir mezgė rankomis!
Edukacinės veiklos vyko ne tik mokykloje. 1? klasės mokiniai vaikščiojo po Vilniaus senamiestį ir sužinojo, ką senamiesčio gatvės pasakoja apie seniuosius amatus. Radvilų rūmų muziejuje 3a klasė kūrė Velykines atvirutes, 4b – tapė ant porceliano lėkštučių. Japonijos ambasadoje 2b klasės mokiniai susipažino su origami menu ir lankstė gervę, kuri gali išpildyti norus.
Taigi, amatą mokėdamas niekur nepražūsi.