Žurnalas „Reitingai“ kartu su Nacionaline švietimo agentūra pristatė 80 mokyklų, kurių priklausymo mokyklai jausmo rodikliai aukščiausi. Tai reiškia, kad jomis tiki ir pasitiki tiek mokiniai, tiek jų tėvai. Džiaugiamės, kad mūsų Vytės Nemunėlio pradinė mokykla užima aukštą penkioliktą vietą. Taip pat „Reitingai“ šeštą kartą pristatė ir absoliučios daugumos šalies mokyklų, dalyvavusių nacionaliniame moksleivių pasiekimų patikrinime (anksčiau vadintame standartizuotais testais) vertinimą, kuriame mūsų mokykla iš 89 vietos (2018 m. pasiekimų tyrimas) pakilo į 58 vietą. Verta pažymėti, kad pagal matematikos vertinimų lygmenį net 71,2 proc. pasiekė aukštesnįjį lygmenį (tai yra 9 vieta), pasaulio pažinimo aukštesnįjį lygmenį pasiekė 86,2 proc. mokinių (tai yra 14 vieta). Skaitymo ir rašymo aukštesnįjį lygmenį pasiekė atitinkamai 62,1 ir 68,7 proc. mokinių.
Žurnale pastebima, kad mokykla išsiskiria tiek aukštais akademiniais pasiekimais, tiek ir aukštu priklausymo mokyklai jausmo rodikliu.
„Reitingai “ kalbino mokyklos direktorę R.Čiūrienę ir išspausdino interviu, kuriame
direktorė kaip vieną svarbiausių elementų mokyklos veikloje išskyrė bendradarbiavimą su tėvais.

Skaitykite taip pat

2020-2021 m. m. ugdymo procesas mokykloje bus organizuojamas atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir Sveikatos ministerijos …