Pradžia / Mokyklos naujienos / Naujienos 2016 - 2017 m. m. / Projektas „Atverk paguodos skrynelę“

Projektas „Atverk paguodos skrynelę“

2016 m.  spalio  mėnesį  mokykloje  vyko Vilniaus Visuomenės sveikatos biuro inicijuotas projektas  ,,Atverk paguodos skrynelę”, skirtas 4-tų klasių mokiniams.

Projektas vyksta jau trečius metus ir yra skirtas padėti 10-11 m. amžiaus vaikams stiprinti psichinę sveikatą, kartu  paminint Pasaulinę Psichikos sveikatos dieną spalio 10-tąją.

Paskaitas 4-tų klasių moksleiviams vedė  mokyklos  Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aida Zalieskienė. Jų metu vaikai mokėsi atpažinti ir įvardinti savo išgyvenimus, emocijas, saugoti  ir rūpintis savo dvasine sveikata. Įdomiausia ir labiausiai moksleivių laukiama  šio projekto dalis  yra kartoninių dėžučių dekoravimas dailės pamokų metu. Šiose skrynelėse vaikai galės laikyti savo širdžiai mielus daiktus, mokydamiesi atrasti šių nedidelių smulkmenų emocinę svarbą ir reikšmę.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Aida Zalieskienė

2016 m. spalio mėnesį mokykloje vyko Vilniaus Visuomenės sveikatos biuro inicijuotas projektas ,,Atverk paguodos skrynelę”, skirtas 4-tų klasių mokiniams.
Projektas vyksta jau trečius metus ir yra skirtas padėti 10-11 m. amžiaus vaikams stiprinti psichinę sveikatą, kartu paminint Pasaulinę Psichikos sveikatos dieną spalio 10-tąją.
Paskaitas 4-tų klasių moksleiviams vedė mokyklos Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aida Zalieskienė. Jų metu vaikai mokėsi atpažinti ir įvardinti savo išgyvenimus, emocijas, saugoti ir rūpintis savo dvasine sveikata. Įdomiausia ir labiausiai moksleivių laukiama šio projekto dalis yra kartoninių dėžučių dekoravimas dailės pamokų metu. Šiose skrynelėse vaikai galės laikyti savo širdžiai mielus daiktus, mokydamiesi atrasti šių nedidelių smulkmenų emocinę svarbą ir reikšmę.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Aida Zalieskienė

  • skr-2

    skr-2

  • skr

    skr

Skaitykite taip pat

Net du mėnesius trukusio projekto ,,Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą” metu mokiniai domėjosi savo tautos praeitimi, …